JUNIOR Dzierżoniów podbija Hradec Kralove
Dodane przez admin dnia 22/04/2013 23:00
W sobotę 20 kwietnia w Hradec Kralove w Czechach odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy w stylu wolnym w którym rywalizowało 150 zawodników z 22 klubów z 4 Państw. W zawodach tych MULKS JUNIOR Dzierżoniów reprezentowali : Piotr Lubański, Przemysław Szpiczakowski, Piotr Szydłowski, Bartosz Stankiewicz, Tymoteusz Łopaczyk oraz walczący Trener Norbert Warchoł
.Rozszerzona zawartość newsa
W sobotę 20 kwietnia w Hradec Kralove w Czechach odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy w stylu wolnym w którym rywalizowało 150 zawodników z 22 klubów z 4 Państw. W zawodach tych MULKS JUNIOR Dzierżoniów reprezentowali : Piotr Lubański, Przemysław Szpiczakowski, Piotr Szydłowski, Bartosz Stankiewicz, Tymoteusz Łopaczyk oraz walczący Trener Norbert Warchoł.
Najlepiej z naszych zawodników zaprezentowali się : Piotr Szydłowski 55kg oraz Przemysław Szpiczakowski 66kg którzy zdobyli srebrne medale. Na podium znaleźli się również Bartosz Stankiewicz III miejsce do 60 kilogramów, Tymoteusz Łopaczyk III miejsce 76kg, Piotr Lubański III miejsce 42kg oraz Norbert Warchoł V miejsce 74kg.Turniej ten pokazuje że ciężka praca na treningach daje zamierzone efekty. Moi zawodnicy nie ustrzegli się błędów ale muszę ich pochwalić za dobre walki. W klasyfikacji drużynowej JUNIOR Dzierżoniów zajął III miejsce na 21 klubów – powiedział Norbert Warchoł.


Organizacja zajęć sportowych, utrzymanie Sali Sportów walki oraz wyjazdy na zawody mogą się odbyć dzięki dotacji od Urzędu Miasta Dzierżoniowa za która dziękują działacze, szkoleniowcy, rodzice i wychowankowie.


Międzyszkolny Uczniowski Klub JUNIOR Dzierżoniów zaprasza wszystkie dzieci oraz młodzież na treningi zapaśnicze w Dzierżoniowie ul. Kościelna 32 w poniedziałek, środę, piątek w godzinach od 16 do 18 tel. 667 675 626, 693 981 359.