Sprawdź formę przed MP BJJ w Poznaniu
Dodane przez admin dnia 09/10/2013 15:29
Za dwa tygodnie odbędzie się III Ogólnopolski turniej NO GI Fight Bielawa organizowany przez Norberta Warchoła. Jest to doskonała okazja dla wielu początkujących zawodników, aby sprawdzić formę przed zbliżającymi się Mistrzostwa Polski BJJ.

Rozszerzona zawartość newsa

Za dwa tygodnie odbędzie się III Ogólnopolski turniej NO GI Fight Bielawa organizowany przez Norberta Warchoła. Jest to doskonała okazja dla wielu początkujących zawodników, aby sprawdzić formę przed zbliżającymi się Mistrzostwa Polski BJJ. Po przejściu znajdziecie jedenaście powodów dla których warto wziąć udział w zawodach. Dla zainteresowanych komunikat organizacyjny dostępny TUTAJ

Dlaczego warto wystartować w NO-GI FIGHT Bielawa 20 października ?

1.Zawody organizowane są cyklicznie 3 rok i z roku na rok liczba osób startujących sukcesywnie wzrasta ( 100 I edycja, 150 II Edycja)

2. Co roku podczas zawodów coraz więcej osób ma możliwość startu – I edycja Mężczyźni białe niebieskie pasy, II edycja mężczyźni białe niebieskie purpurowe pasy oraz kobiety. III edycja zostanie powiększona o możliwość startów Elity ( brązowe oraz czarne pasy

3. Atrakcyjne nagrody – oprócz ważnych rzeczy medalu lub statuetki są również dyplomy oraz nagrody rzeczowe ( odzież sportowa, sprzęt sportowy, suplementy sportowe)

4.Zawody organizowane są bez większych zastrzeżeń organizacyjnych : duża hala, ogromne maty zapaśnicze, zawodnicy znają wcześniej krzyżówki, zawody przebiegają ściśle wedle harmonogramu zawodów, nie ma obsunięć czasowych.

5.Z zawodów zawsze ukazują się wyniki sportowe, relacje pisemne z zawodów, fotorelacje bądź filmowe uwieńczenia zawodów sportowych.

6.Zawody są pod patronatem lokalnych władz którzy zaszczycają swoją osobę kolejne edycje.

7. Na zawodach będzie możliwość wykonania badań w postaci analizy składu ciała pod nadzorem dietetyka klinicznego.

8. Podczas zmagań jeśli ktoś zgłodnieje będzie możliwość skorzystania z bufetu dla zawodników oraz kibiców.

9. Organizator ( Norbert Warchoł ) organizuje zawody zarówno w Bielawie jak i w Dzierżoniowie NO-GI skąd żaden z zawodników nie wraca z niezadowoleniem do domu

10. Nieopodal hali zawodów znajduję się basen sportowy gdzie zawodnicy po zakończonych zawodach będą mogli z niego skorzystać.

11. Jeśli nakłady na zawody pozwolą w tym roku odbędzie się dodatkowo kat. OPEN w której będą do wygrania cenne nagrody bądź nagrody pieniężne. Nowością będzie ufundowanie pucharu dla najlepszej drużyny w klasyfikacji drużynowej.